خانه اقتصاد و خانواده زندگی اقتصادی بهترین و امن ترین فروشگاه های اینترنتی ایران کدام هستند!؟

بهترین و امن ترین فروشگاه های اینترنتی ایران کدام هستند!؟

0 خواندن ثانیه
۰
0
1,563

معیار برترین سایت ها برای خرید اینترنتی امن و خوب.

کدام فروشگاه اینترنتی برای خرید بهتر است!؟

برای این که خرید امن و با تجربه ای خوب را داشته باشید باید چند نکته را بدانید نکته هایی از قبیل معیار های کیفیتی و پشتیبانی رتبه بندی و شاخص محبوبیت فروشگاه ها این دو دسته البته دسته اول مهم ترین معیار ها هستن نه تبلیغات مجازی یا تلوزیونی برای هر فروشگاه.

منظور از کیفیت و پشتیبانی چیست!؟

اول از همه باید گفت که فروشگاه های اینترنتی به دو دسته از لحاظ تامین تقسیم می شوند یک فروشگاه هایی که تامین کننده کالا های فروش خودشان هستند و دسته دیگر که تامین کننده کالا خودشون نیستن و به شدت باعث کاهش کیفیت میشود دلیل این کاهش کیفیت به شرح زیر است

مشکلات کیفیتی: ۱_عدم امکان چک کردن کیفیت کامل همه محصولات ۲_عکاسی و توضیحات از سمت تامین کننده های خرد هست که امکان عدم تطابف کالا با اصل کالا ۳_ مشکلات موجود در تاریخ تولید و انقضا که ممکن است به وجود بیاید.

مشکلات پشتیبانی و خدمات پس از فروش هم در فروشگاه هایی که تامین کننده تمام اجناس نیستن هم زیاد است که بسیاری از مشتریان این فروشگاه های اینترنتی را ناراحت و ناراضی کرده است فقط با یک کم دقت و جستجو در نظرات صفحات مجازی به خصوص لایو ها و تبلیغات این فروشگاه ها میتوانید متوجه این نارضایتی ها بشوید نارضایتی هایی از جمله تطابق عکس و محصول اصل و غیر اصل ،  تعویض و باز پس گیری محصول البته ما هر برندی که نام ببریم در باره آن ها نظری نمی دهیم و فقط به مدل کاری این شرکت ها اشاره خواهیم کرد.

مشکلات زمان ارسال هم در این نوع مدل کار هم وجود دارد که ممکن است از یک روز تا چند روز ارسال کالای خریداری شده طول بکشد.

تنها نکته مثبت این شرکت های تنوع بالای کالا به دلیل فراوانیه تامین کننده است که باید گفت تفاوت چندانی هم در تنوع کالایی ندارند.

اما در مورد شرکت هایی که تامین کننده خود هستند:

نکات منفی: ممکن است کمی تنوع کالای کم ترین نسبت به سایر رقیبان خود داشته باشند.

نکات مثبت: میتوان گفت به دلیل کنترل کامل کالا اکثرا برای بهبود فروش خود کالا های اصل با کیفیت و سالم در اختیار خریدار قرار میدهند و بر روی ارسال روزانه تاکید بیشتر و امکان بهتری دارند و در مرجوع کالا بهتر عمل میکنند  تنوع کالایی ای شرکت ها هم زیاد هست و مشکلی در جوری جنس بشدت کم خواهند داشت.

در مجموع شیوه فروش با انبار های خود گردان برای خریداران بهتر اما به دلیل هزینه های بیشتر و مشکلات انبار داری برای شرکت ها دردسر بیشتری دارد ولی خب هرشرکت بنا به سیاست های مشتری مداری و ارزش برای مشتریان خود ممکن است هریک از این دو مدل را انتخاب کند.

فروشگاه اینترنتی پایلا

پایلا از دسته آن شرکت هایی است که برای مشتریان خود ارزش به شدت بالایی قائل هست و به دنبال کسب رضایت همیشگی مشتریان خود هست. یک شعار اصلی پایلا مشتری مداری است.

خرید امن و با کیفیت از پایلا

 

بارگذاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر برای پایلا
بارگذاری بیشتر برای  زندگی اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

همچنین بررسی کنید

کار پر درآمد و راحت با حقوق ثابت

استخدام در پایلا با شغلی پردرآمد(درآمدی راحت تا ۶ ملیون تومان  و بیشتر) و ساعت کاری کم اگر…