خانه دسته‌بندی نشده همه و بهترین کارتون ها در سال ۲۰۱۹

همه و بهترین کارتون ها در سال ۲۰۱۹

32 خواندن ثانیه
۱
4
43,967
بهترین کارتون های 2019

سال ۲۰۱۹ نیز میزبان کارتون های جدید و حتی کارتون های قدیمی در قالب جدید

امسال نیز سال جذابی برای انیمیشن  است و سازندگان بزرگ انیمیشن مانند: والت دیزنی پیکسار یکی از زیر مجموعه های والت دیزنی دیریم ورکس انیمیشن و آی ال ام قرار است سالی دیگر را برای کودکان و کودکان درون اکثر ماها رقم بزنند .  از جمله انیمیشن  هایی که در قالب جدید ارائه میشوند میتوان از علائدین نام برد که در سبک فیلم به دنیای سینمایی ها و کارتون ها وارد خواهند شد ;پس بهتر نیست با ما همراه شوید تا ببینید کدام کارتون ها اکران و کدام یک ادامه پیدا خواهند کرد!!؟

اگه میخواهید ببینید برترین کارتون سال کدام یک از کارتون های محبوبتان بود یا کدام فیلم بهترین فیلم امسال شده است به شما پیشنهاد میکنیم مطلب جشنواره گلدن گلوب درباره بهترین های سال از جمله انیمیشن سال را در اینجا بخوانید.

۱.انیمیشن لوگو ۲

 

انیمشین لوگوها قسمت 2
انیمشین لوگوها

کارگردان:مایک میچل

تاریخ اکران:۸فوریه ۲۰۱۹

فیلم لگو در سال ۲۰۱۴ یک شگفتی بود و در سراسر جهان ۴۶۹ میلیون دلار فروش داشت. با این حال نسخه دوم آن که قرار بود در سال ۲۰۱۸ اکران شود در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. اگرچه تولید این فیلم با مشکلاتی مواجه بود اما بدون شک این فیلم می تواند نظر مثبت تان را جلب نماید.

فیلم نامه آن توسط کارگردان های اولین فیلم یعنی فیل لرد و کریستوفر میلر نوشته شد، سپس رافائل باب-واکسبرگ، خالق “بوجک هورسمن” (BoJack Horseman) آن را بازنویسی کرد و سپس لرد و میلر نویسندگی آن را مجددا ادامه دادند. در این فیلم به تفاوت های جنسیتی در نوع بازی پسران و دختران اشاره می شود و از لگوهای دوپلو، که در پایان فیلم اول توسط خواهر فین معرفی شد، استفاده شده است. بازیگران این فیلم عبارت اند از کریس پرت، الیزابت بنکس و ویل آرنت (پرت در دو نقش)، بازیگر جدید این فیلم هم تیفانی هدیش است. با کارگردانی مایک میچل در فیلم های ترول و تریشا گام در “فیلم لگو بتمن” (Lego Batman Movie)، سری دوم حتما باید ارزش دیدن داشته باشد.

۲.چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۳

چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم قسمت 3
چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

کارگردان :دین دبلویس

تاریخ اکران:۱مارس ۲۰۱۹

این فیلم انیمشینی برای تولید با مشکلاتی مواجه شد، در نهایت ساخت آن ادامه یافت و در سال ۲۰۱۹ باید شاهد یکی از انیمیشن های پر طرفدار دنیاباشیم که در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۹ اکران میشود و انیمیشن مربی اژدها که در نسخه اول خود سر وصدای زیادی به پا کرد و طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کرد و این داستان با قسمت دومش نیز تکرار شد ایا در سال ۲۰۱۹ هم سومین نسخه از انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم هم موفق خواهد بود با توجه به تریلر ها در انیمیشن چکونه اژدهای خود را تربیت کنیم بی دندون و سایر اژدها ها از ترس دشمنان ناپدید شده اند اما یکی از شکارچی های اژدها جایی را که اژدها ها در ان پنهان شده اند را پیدا کرده و این بار انسان ها میخوان به انها کمک کنند و بی دندون و دوستاش رو نجات بدهند

۳.داستان اسباب بازی ها ۴

داستان اسباب بازی ها قسمت 4
داستان اسباب بازی ها

کارگردان :جاش کولی

تاریخ اکران:۳۰ خرداد ۱۳۹۸

خیلی از ما آدم بزرگ ها یا شاید بچه های دیروز مخصوصا دهه ۷۰ با این کارتون خاطرات داریم و حتی در پلی استیشن یک این بازیو در کنار بازی هایی مثل کراش فوتبال قارچ خور بازی کردیم. این کارتون  یکی از محبوبترین انیمیشنهای لیست انیمیشن های ۲۰۱۹ که در سال ۲۰۱۹ اکران میشود انیمیشنی نیست جز انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴ که در ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ اکران خواهد شد این انیمیشن که با نسخه های قبلی خود طرفدار های بسیار زیادی را جذب کرده است این بار هم امیدوار هست که بتواند عملکردی خوبی چه در داستان و چه در فروش داشته باشد

این قسمت از انیمیشن Toy Story 4 دقیقا داستان سه نسخه قبلی خود را ادامه می دهد تام هنکس، تیم آلن، آنی پاتس، بانی هانت، جودی بنسون، استل هریس، کریستین شال، پاتریشا آرکت و جون کیوسک،تعدادی از صداپیشگانی هستند که در این قسمت از انیمیشن داستان اسباب بازی ها به هنر نمایی پرداخه و به جای شخصیت ها صحبت خواهند کرد.

۴.لینک گمشده

لینک گمشده
لینک گمشده

کارگردان :کریس بوتلر

تاریخ اکران:

ابن انیمیشن تازه در ژانر ماجراجویی و کمدی است . و اما داستان این کارتون درباره یک مأمور تحقیقات به نام آقای لیونل فراست است که جانوری افسانه‌ ای (آقای لینک) را کشف می کند. سپس آن دو برای یافتن دره افسانه ای هیولاها به تلاش و ماجراجویی می پردازند. در خلاصه داستان منتشر شده آمده است:

آقای لیونل فراست، خود را برجسته ترین کاوش گر و محقق دنیا در حوزه افسانه ها و هیولاها می داند. مشکل این جاست که هیچ یک از دوستان و همکاران خشک مغز و مرفه او، لیونل فراست و کارش را به رسمیت نمی شناسند. آخرین شانس آقای لیونل برای پذیرفته شدن توسط نخبگان جامعه، سفر به اقیانوس آرام در شمال غربی آمریکاست. او به سفر می رود تا اثبات کند که موجودی افسانه ‌ای در آن مکان وجود دارد. جانوری باقی مانده از تبار انسان های اولیه؛ آقای لینک گمشده .کریس بوتلر هم نویسنده و هم کارگردان این کارتون است.

۵. جاسوسان در لباس مبدل

کارتون جاسوسان در لباس مبدل
جاسوسان در لباس مبدل

 

کارگردان:نیک تروی کویین و برونو

تاریخ اکران:۲۲ شهریور ۱۳۹۸

یکی دیرگر از کارتون ها و انیمیشن های  ۲۰۱۹ جاسوسان در لباس مبدل این فیلم از جمله انیمیشن های اکشن، کمدی و پرستاره است که با سرمایه گذاری استودیو بلواسکای، انیمیشن فاکس قرن بیستم و گروه سرگرمی چرنین در مرحله تولید قرار دارد. این کارتون با نگاهی به فیلم کوتاه و موفق «مسئولیت: غیرممکن» ساخته می‌شود. نام فیلم نیز یک شوخی با نام اکشن جاسوسی معروف تام کروز یعنی «ماموریت: غیرممکن» است!صداپیشگان این انیمیشن ستارگانی همچون «ویل اسمیت»، بازیگر سیاه پوست سینمای هالیوود، و «تام هولاند»، بازیگر کاراکتر به یاد ماندنی مرد عنکبوتی می باشند.

۶.زندگی مخفی حیوانات خانگی

زندگی مخفی حیوانات خانگی
زندگی مخفی حیوانات خانگی

کارگردان:کریس رناد

تاریخ اکران:۱۷ خرداد ۱۳۹۸

این انیمیشن ۳-بعدی، دنباله سری اول آن و در ژانر کمدی بوده که کمپانی ایلومینیشن آن را در پروسه ساخت خود دارد. و در لیست بهترین کارتون های ۲۰۱۹ به چشم می آید .در این فیلم هم که از کارگردان و فیلم نامه نویس فیلم اول استفاده شده، شاهد ماجراجویی های حیوانات خانگی نیویورک هستیم و بنابراین باید منتظر باشیم تا جادوی فیلم اول تکرار شود.

 

۷.علا ء الدین

فیلم علاءدین
فیلم علاءدین

کارگردان:گای ریچی

تاریخ اکران:۳ خرداد ۱۳۹۸

گای ریچی کارگردانی این فیلم محصول سال ۲۰۱۹ را برعهده داشته و مینا مسعود در نقش علاءالدین و نیومی اسکات بازیگر “پاور رنجرز” (Power Rangers) نقش یاسمین را برعهده خواهد داشت. مسعود و اسکات در این فیلم نقش های اصلی را برعهده داشته و امید است که بازی آن ها موفقیت آمیز باشد.

بازیگران دیگر فیلم عبارت اند از ویل اسمیت در نقش جنی که در گذشته به عهده رابین ویلیامز بود، و مروان کنزاری در نقش جعفر شرور. نسیم پدراد از برنامه “پخش زنده شنبه شب” (Saturday Night Live) نقش ندیمه و سنگ صبور یاسمین را برعهده داشته در حالی که بیلی مگنوسن از فیلم “به‌سوی جنگل” (Into the Woods) نقش عاشق یاسمین و رقیب علاءالدین را ایفا می کند.

 

۸.فیلم شیر شاه

فیلم شیر شاه
فیلم شیر شاه

کارگردان:جان فاورو

تاریخ اکران :۲۸ تیر ۱۳۹۷

جان فاورو دو سال پیش بازسازی انیمیشن «کتاب جنگل» را به روش سینمایی جلوی دوربین برد که بخصوص در گیشه فیلم موفقی از کار درآمد. منتقدان هم نسبتا نقدهای مثبتی رویش نوشتند. حالا فاورو سراغ انیمیشن مشهور دهه نود دیزنی، «شیرشاه» رفته است تا آن را به صورت ترکیبی از فیلم زنده و گرافیک کامپیوتری بسازد. ترکیب کنجکاوی‌برانگیزی است. «شیرشاه» یک جور داستان هملت در جنگل است. سیمبا که به دنیا می‌آید بعد از مدتی عمویش، پدرش را به قتل می‌رساند. سیما به جنگل فرار می‌کند و آنجا دوستانی پیدا می‌کند که به او کمک می‌کنند برگردد تا تاج و تختش را پس بگیرد.

 

۹.پرندگان خشمگین ۲

پرندگان خشم گین 2
پرندگان خشم گین

کارگردان :توروپ ون اورمان

تاریخ اکران:۶ سپتامبر ۲۰۱۹

فیلمی به کارگردانی توروپ ون اورمان است که در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. این فیلم در واقع دنباله نسخه پیشین است که در سال ۲۰۱۶ اکران شد و توانست بازخورد خوبی از مخاطبین دریافت کند. احتمالا نسخه دوم این فیلم نیز مانند نسخه اول خود زیبا خواهد بود.

۱۰.شرک ۵:

کارتون شرک 5
کارتون شرک

کارگردان: هنوز اعلام نشده

تاریخ اکران : سال ۲۰۱۹

و باز هم غول سبز دوست داشتنی; نه سال طول کشید تا پس از اکران فیلم “شرک برای همیشه” (Shrek Forever After) فیلم بعدی هم تولید شود، اما مسلما هنوز محبوب خواهد بود.این فیلم قرار است ادامه فیلم های قبلی بوده و موفقیت آن ها را تکرار کند. فیلم نامه نویس این فیلم مایکل مکالرز معتقد است که لازمه این فیلم خلاقیت بود. نویسنده محبوب شرک میگوید:شخصیت ها یا کارکتر های این کارتون بعد از ۴ قسمت هنوز محبوبند و میتوانیم برای تولید یک فیلم جدید حرف های جدیدی هم داشته باشیم.

۱۱. پارک شگفت انگیز :

پارک شگفت انگیز
پارک شگفت انگیز

این انیمیشن داستان پارک و یا همان شهربازی عجیب و خطرناکی است که شخصیت اصلی یعنی جونو می تواند به آنجا رفته و بعد از بازی‌های مختلف از آن جان سالم به در ببرد. وی با کمک حیوانات اهلی آن پارک قادر به خروج از ان می شود.برایان دنسکی، میلا کانیس، جان الیور، کین تامپسون، جنیفر گارنر، کین هودسون، سوفیا مالی، کن جانگ، نئون پاز، کیت سوزی از جمله هنرمندانی هستند که در این انیمیشن به ایفای نقش پرداخته اند. آندره نمک در کنار جاش ابلاووم نگارش فیلمنامه این انیمیشن سینمایی را بر عهده داشته و استیون پرایس آهنگسازی این پروژه را انجام داده است. البته این انیمیشن سینمایی توسط سه کارگردان سینمایی کارگردانی شده است.

کارگردان :دیلان سی براون

تاریخ اکران:۲۴ اسفند ۱۳۹۷

۱۲. بازگشت قهرمانانه اسپایدر من(spider man into the spider verse)

اسپایدر من بازگشت قهرمانانه سال 2019
اسپایدر من بازگشت قهرمانانه

نویسنده و کارگردان :فیل لرد و کریس میلر

تاریخ اکران : اکران شد

اسپایدرمن یا همان مرد عنکبوتی خودمان بیش از ۵۵ سال سن دارد و تاکنون به هیبت‌های مختلفی و در مدیای گوناگونی به تصویر کشیده شده است. از لایو اکشن عجیب و غریب ژاپنی‌اش بگیر تا به شکل لگویی در کنار دیگر قهرمانان مارول. تاکنون اما اسپایدرمن را در قالب یک انیمیشن سه بعدی سینمایی ندیده بودیم و سونی تصمیم گرفته این رویا را به واقعیت تبدیل کند و در تحقق این رویا تقریبا سنگ تمام گذاشته است. انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse چیزی است که هم طرفداران می‌خواهند و هم اینکه ناآشنایان به این دنیا را تبدیل به طرفدار می‌کند و این یعنی یک بازی برد برد.

۱۳.پا کوچیک

کارتون جذاب پاکوچیک
کارتون جذاب پاکوچیک

 نویسنده و کارگردان:کری کیرکپاتریک

تاریخ اکران: اکران شد

انیمیشن پا کوچک Smallfoot یک انیمیشن کامپیوتری سه‌بعدی در سبک کمدی است که در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ از سوی گروه انیمیشن‌سازی برادران وارنر منتشر خواهد شد. داستان انیمیشن بر اساس کتابی نوشته سرجو پابلو است. دیدن این انیمیشن ماجراجویی برای تمام سنین پیشنهاد می‌شه.

داستان در مورد یک یتی جوان به اسم میگو هستش که چیزایی رو می‌فهمه که تا الان فکر می‌کرده وجود ندارن و متقاعد می‌شه موجود عجیب‌الخلقه‌ای به اسم پا کوچک یا همون انسان‌ وجود داره. اخبار وجود این پا کوچک جامعه کوچیک یتی‌ها را به این فکر وادار می‌کنه که چه چیزای دیگه‌ای اون بیرون تو دنیای بزرگ خارج از روستای برفی آن‌ها وجود داره. در این اوضاع آن‌ها می‌فهمن که چند تا از پا کوچک ها دارن به سمت روستاشون می‌آیند.

به نظر می‌رسد انیمیشن “پارک سحرآمیز” یکی از انیمیشن‌های مدعی سال ۲۰۱۹ باشد. تصاویر و تریلر منتشر شده از این فیلم حاکی از کیفیت ساخت بالای آن است. با نگاهی به لیست گوینده‌های این انیمیشن نیز می‌توان به همین نتیجه رسید. گوینده‌هایی چون جنیفر گارنر , میلا کونیس , متیو برادریک و گویندگانی دیگر گویندگی شخصیت های این کارتون را خواهند کرد.

۱۴.پوکمون:کارگاه پیکاچو

کاتون کار آگاه پیکاچو

کارگردان:راب لتمرمن

نویسنده:نیکول پرلمن

تاریخ اکران: ۱۰ می (اردیبهشت ۹۸)

 

 

کاراگاه پوکمون یک کارتون علمی تخیلی با تکنیک Live Action شرکت برادران وارنر (Warner Bros.) است که بر اساس شخصیت‌های داستانی پوکون ساخته شده است و با توجه به موفقیت گسترده نسخه بازی ویدیویی کنسول نینتندو و حضور چهره‌های جذاب برای نوجوانان، توانایی قرار گرفتن در لیست بهترین انیمیشن های ۲۰۱۹ را دارد.

اگه بازی و گیم رو دوست دارید بهترین بازی های ۲۰۱۹ رو که ممکنه بازی نکرده باشید به لینک موجود در قسمت آبی بروید و در آنجا ببینید ببینید.

در این مقاله ماندگار ترین و زیبا ترین کارتون های تاریخ را بشناسید.

با نظرات خود از پیج ما حمایت کنید تا برای شما بهترین هارا گرد هم آوری کنیم  .

مواد غذایی و خوراکیه خود را در چند ساعت بعد از خرید ،با کم ترین قیمت از فروشگاه  اینترنتیه پایلا تحویل بگیرید.

نکته:برای دیدن تخفیفات بی نظیر پایلا محدوده مکانیتان را انتخاب کنید.

help source

 

 

 

بارگذاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر برای پایلا
بارگذاری بیشتر برای  دسته‌بندی نشده

یک نظر

  1. بوکلت

    اسفند ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۴۴ ب٫ظ

    جالب بود ! با سپاس از سایت خوب تان !

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

همچنین بررسی کنید

کار پر درآمد و راحت با حقوق ثابت

استخدام در پایلا با شغلی پردرآمد(درآمدی راحت تا ۶ ملیون تومان  و بیشتر) و ساعت کاری کم اگر…