خانه سرگرمی بهترین سریال و فیلم های ۲۰۱۹ را تماشا کنید

بهترین سریال و فیلم های ۲۰۱۹ را تماشا کنید

2 دقیقه خواندن
۰
1
12,733
بهترین فیلم ها و سریال های 2019

بهترین سریال و فیلم های ۲۰۱۹ که باید ببینید .

 

آیا تابحال به این فکر کرده‌اید که چه فیلم‌های خارجی در سال ۲۰۱۹ اکران خواهند شد و بهترین فیلم‌های هالیوود در سال آینده کدام‌ها خواهند بود؟  هالیوود بُعد تجاری سینما بوده و به عبارت خیلی ساده هر چیزی که بیشتر بفروشد بیشتر تولید خواهد شد و به عبارت دیگه بهترین سریال و فیلم های ۲۰۱۹.

فیلمهای متعلق بـه این سال از حالا در نوبت اکران قرار گرفته اند، چندین سال پیاپی اسـت کـه شاهد فیلمهای خوبی نبود ایم، داستان های کلیشه ای و فیلمهای سرد. در این مقاله برای شما از سریال های جذابی که در ۲۰۱۹ نشان دادهه خواهد شد یا ادامه پیدا خواهند کرد نیز خواهیم گفت ببینیم آیا سال ۲۰۱۹ میتواند مخاطبان سینما را راضی کند یا خیر.

قبل از شروع به خواندن این مطلب یک توصیه به شما اگر به فیلم و سریال علاقه زیادی دارید این پست که راجب مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۹ هست حتما مطالعه کنید و با بهترین فیلم ها سریال ها و بازیگران و سایر بهترین های امسال آشنا شید .

۱.پسر جهنمی(hellboy)

hellboy2019

    hellboy2019

تاریخ اکران: ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی ۱۳۹۷)

کارگردان: نیل مارشال (Neil Marshall)

دیوید هاربر قرار است در سال ۲۰۱۹ و در کنار کارگردان فیلم “چیزهای عجیب” (Stranger Things) یعنی نیل مارشال، در فیلمی از کامیک مایک میگنولا حضور داشته باشد. هاربر می گوید این فیلم قرار است از فیلم گی یرمو دل تورو تاریکتر بوده و شخصیت اصلی با چالش های بیشتری رو به رو باشد.

اگرچه دیوید هاربر در نقش پسر جهنمی حضور خواهد یافت اما ستارگان دیگر این اثر عبارت اند میلا یوویچ در نقش ملکه خون، ایان مک شین در نقش پسر پسر جهنمی و ساشا لین در نقش آلیس موناگام. همچنین دنیل دای کیم از سریال “گمشدگان” (Lost) هم قرار است نقش بن دایمیو را ایفا نماید.این فیلم ممکن است به دلیل تاریکی زیاد در صحنه ها برای کسانی که به این فضاها عادت ندارند خسته کننده باشد.

۲. مردگان متحرک( the walking dead)شاید یکی از بهترین سریال های سال ۲۰۱۹

walking deadمردگان متحرک

    walking dead

زمان پخش : در اواخر سال ۲۰۱۸ اعلان شده

کارگردان:گرگ نیکترو

نویسنده: کتاب مصور بانام مردگان متحرک

یک درام آخرالزمانی عجیب که راهش را میان قلب بسیاری از تماشاگران تلویزیون باز کرد. The Walking Dead از روی کمیکی به همین نام اقتباس شده که روایتگر تعدادی از مردم عادی است که پس از رخ دادن آخرالزمان و پیدا شدن زامبی‌ها، می‌آموزند که چگونه با آن‌ها و البته با خودشان دست و پنجه نرم کنند. سریال پس از راه یافتن به تلویزیون، توانست خیل عظیمی از مخاطبانی که طرفدار کمیک و مرده‌های گوشت خوار بودند را به خود جلب کند. از زمان پخش اولین فصل در سال ۲۰۱۰ تا به امروز، هشت فصل به همراه یک اسپین آف بزرگ از این سریال منتشر شده‌اند که در هر فصل طرفداران بیشتری را به سوی خود می‌کشید.

حال نیز قرار است تا امسال شاهد پخش فصل دیگری از این سریال مورد انتظار باشیم. اگر به دنبال یک درام هیحانی با شخصیت‌های رنگارنگ و موقعیت‌های نفس‌گیر هستید و از خشونت بالا نیز بدتان نمی‌آید میتوان گفت این سریال برای شماس این سریال یکی از پرطرفدار ترین و بهترین سریال های سال ۲۰۱۹ است .

۳.سفر به سوی ستارگان ad astra

فیلم سفر به سوی ستارگان
سفر به سوی ستارگان

کارگردان:جیمز گری (James Gray)

تاریخ اکران :۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی ۱۳۹۷)

 

فیلم علمی تخیلی Ad Astra «به سوی ستارگان» با حضور برد پیت . برای اکران در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه‌ریزی شده است. جیمز گری (James Gray)، کارگردان فیلم The Lost City Of Z «شهر گمشده زد» این فیلم را مقابل دوربین خواهد برد. گری تلاش دارد تا این پروژه را با هدف به تصویر کشیدن واقع‌بینانه‌ترین سفر فضایی نمایش داده شده در یک فیلم سینمائی تولید کند .

۴. سریال  دنیای غرب( westworld) فصل دومم

westworldفیلم
westworldفیلم

کارگردان: لیزا جوی

زمان پخش :سال ۲۰۱۸

یکی از خطرناک‌ترین سریال‌هایی که باعث زیر و رو شدن تمامی صنعت تلویزیون در سال ۲۰۱۷ شد و فصل دوم آن نیز به طور قطع همین برنامه را برای امسال دارد. فصل اول سریال The Handmaid’s Tale برنده هشت جایزه اِمی و دو گلدن گلوب شد و همچنین جایی در قلب بینندگان در سراسر دنیا به واسطه روایت زیبا و البته واضحش باز کرد. خوب پس با در نظر گرفتن این موارد، به نظر شما آیا یک دنباله می‌تواند به موفقیت فصل اول دست یابد آن هم با این شرایط که پایان فصل اول به نحوه ای پایان داستان شخصیت اصلی بود؟ به درستی مشخص نیست که دقیقاً سازندگان برایمان چه پدیده‌ای را تدارک دیده‌اند، با این حال حس اورجینال بودن و تازگی در هر قسمت از فصل اول می‌تواند نوید از یک فصل پرتنش و بسیار زیبای دیگر از سریال مورد انتظار The Handmaid’s Tale را به ما بدهد.

 

۵.شیشه (glass)

فیلم شیشه
فیلم شیشه

کارگردان:نایت شیامالان (M. Night Shyamalan)

تاریخ اکران:۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۸ دی ۱۳۹۷)

ام. نایت شیامالان در قسمت سوم سه گانه فیلم های “نشکن” (Unbreakable) در سال ۲۰۰۰ و “شکافته” (Split) در سال ۲۰۱۷، فیلم “شیشه” را خواهد ساخت. در این فیلم تمام بازیگران پیشین دو فیلم دیگر حضور خواهند داشت: بروس ویلیس، ساموئل ال جکسون، جیمز مک آووی و آنیا تیلور-جوی. همانگونه که در اولین تریلر دیده شد، در این فیلم یک روانپزشک هم حضور داشته (با بازی سارا پلسون) و توهمات سه مرد در آسایشگاه را بررسی می کند. شیامالان در حین صحبت فیلم شیشه را جدالی میان “ظن و باور” دانسته و می گوید، “حتی زمانی که کارهای خارق العاده انجام می دهیم، آیا خودمان در حین انجام آن کار این برداشت را داریم؟ یا اینکه حقیقتا برخی افراد خاص هستند؟”

با درنظرگفتن علاقه شیامالان به فیلم های پیچیده بنابراین باید منتظر یک فیلم درخشان باشیم و از آنجاییکه این فیلم محصول ۲۰ سال برنامه ریزی است بنابراین این کارگردان می داند که چه کار می کند.

۶.دارک فینکس x-men:dark phoenix

 

دارک فونیکس
دارک فونیکس

کارگردان :سایمون کینبرگ (Simon Kinberg)

تاریخ اکران :۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (۲۵ بهمن ۱۳۹۷)

نوان این فیلم تا حدی موضوع آن را نشان می دهد. در این فیلم، جین گری (Jean Grey) با بازی سوفی ترنر (Sophie Turner)، یک بار دیگر در نقش ققنوس به دنبال سرنوشت خود است. همانطور که در فیلم “مردان ایکس: آخرین ایستادگی” (X-Men: The Last Stand) فامکه یانسن (Famke Janssen) این نقش را برعهده داشت. داستان این فیلم از کامیکز مردان ایکس، “Dark Phoenix Saga” گرفته شده، گرچه ممکن است با این کامیک تفاوت‌هایی نیز داشته باشد.

طبق گزارش اینترتیمن ویکلی جین گری در حین شرکت در یک مامورت نجات برون سیاره ای، قدرت هایش را بازمی یابد. برخی از شعله های خورشیدی سفینه او را هدف قرار داده و ققنوس را به دام می اندازند، سپس حوادث دیگری روی می دهد که مسیر داستان را تغییر خواهد داد.

 

۷.مبارزه با خانواده ام (fighting whit my family)

Fighting with My Family مبارزه با خانواده ام
مبارزه با خانواده ام

 

 

کارگردان :استیون مرچنت (Stephen Merchant)

تاریخ اکران :۸ مارس ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷)

فیلم “مبارزه با خانواده‌ام” فیلمی رو به اکران در ژانر کمدی-درام است که بر اساس مستند “The Wrestlers: Fighting with My Family” که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد ساخته شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده استیون مرچنت و تهیه کنندگی آن نیز بر عهده دواین جانسون (Dwayne Johnson) (با نام حرفه ای “راک”) خواهد بود. جانسون علاوه بر تهیه کنندگی، از بازیگران نقش اول فیلم نیز خواهد بود .

 ۸.سریال Jessica Jones فصل ۲

 جسیکا جونزJessica Jones
جسیکا جونز

زمان پخش: مارچ ۲۰۱۸

با مرگ Kilgrave، جسیکا نیز کم کم می‌آموزد تا با سایر اعضای انجمن The Defenders بسازد و گویا باید منتظر یک فصل سبک‌تر و البته نرم‌تری باشیم، مگرنه؟ تا آنجایی که مشخص شده، از این خبرها نیست! اعضای استودیوی تهیه کننده و نویسندگان Marvel اعلام کرده‌اند که قرار نیست از بار تاریکی سریال بکاهند و شروع طوفانی ولی کندی که فصل اول پایه گذاری کرد را به هدر بدهند. سریال Jessica Jones یک سریال ابرقهرمانی متفاوت از یکی از شخصیت‌های گمنام Marvel با خط داستانی روان شناختی است که از در زمان عرضه بین بینندگان به موفقیت دست یافت و طرفدارانی را نیز برای خود کسب کرد. در فصل اول بیشتر شاهد مبارزه جسیکا با افکار و مشکلات ذهنی وی بودیم ولی در این فصل قرار است تا بیشتر قدم به نقاط نرم‌تری از این داستان ابرقهرمانی خاص بگذاریم.

۹.کاپیتان مارول

marvel
مارول

کارگردان : آنا بودن، رایان فلک (Anna Boden, Ryan Fleck

تاریخ اکران: ۸ مارس ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷)

اولین فیلم ابرقهرمانی زنانه مارول مطمئنا در سال ۲۰۱۹ با موفقیت رو به رو خواهد شد، اما تا آن زمان باید کمی صبر کنیم. بری لارسون برنده جایزه اسکار در این فیلم نقش کارلو دنورز را ایفا کرده و رئیس استودیو مارول، کوین فایگی، می گوید، “او به اندازه تمام شخصیت های ابرقهرمان فیلم های مارول قدرتمند خواهد بود.” جنوا رابرتسون-دووت، فیلمنامه نویس بازسازی “مهاجم مقبره” (Tomb Raider) و “سیرن‌های گاتهام سیتی” (Gotham City Sirens) کمپانی دی سی، با الهام از فیلم نامه “نگهبانان کهکشان” (Guardians of the Galaxy) نیکول پرلمن و “درون و بیرون” (Inside Out) مگ لفاوه، فیلم نامه این فیلم را نوشت.

 

۱۰.دامبو (dumbo)

کارگردان :تیم برتون (Tim Burton)

تاریخ اکران:۲۹ مارس ۲۰۱۹ (۹ فروردین ۱۳۹۸)

دیزنی تا به حال انیمیشن های کلاسیک موفقی را بازسازی کرده است، اما قطعا یکی از بهترین آن ها دامبوی تیم برتون خواهد بود که کالین فارل نقش یک اجراکننده سابق سیرک به نام هالت را ایفا می کند، که پس از بازگشت از جنگ زندگی اش دگرگون شده است. هالت به همراه صاحب سیرک، مکس مدیچی (دنی دویتو) از یک فیلم تازه به دنیا آمده نگهداری می کنند که گوش های بزرگ اش او را به یک وسیله خنده و تفریح تبدیل کرده است.

با این حال سرنوشت دامبلو و هالت به زودی تغییر می کند زیرا مشخص می شود که این فیل می تواند پرواز کند، بنابراین تاجری به نام وی. ای. واندور (مایکل کیتون) و شریکش کولت مرچانت (اوا گرین) سعی می کنند این فیل را به ستاره سیرک تبدیل نمایند. بازیگر دیگر این فیلم الن آرکین است که نقش سرمایه دار وال استریت را برعهده دارد. این فیلم با وجود کاگردانی تیم برتون و چنین ستاره هایی بدون شک یک فیلم موفق خواهد بود.

۱۱.جان ویک بخش ۳:(john wick3- parabellum)

John Wick ۳ Parabellum
John Wick ۳ Parabellum

کارگردان:۱۶ مه ۲۰۱۹ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸)

تاریخ اکران:چاد استاهلسکی (Chad Stahelski)

بوگی من بار دیگر در سال ۲۰۱۹ به روی پرده خواهد رفت و کیانو ریوز نیز برای بازگشت در نقش قاتلی بازنشسته و دوستدار سگ ها در فیلمی با عنوان «جان ویک: فصل سوم» ( John Wick: Chapter Three) آماده می شود. کیانو ریوز با اولین فیلم این مجموعه همه را شگفت زده کرد و در قسمت دوم نیز نشان داد که می تواند موجبات موفقیت این فرانچایز را فراهم نماید. این فیلم در دو فصل گذشته فروش قابل توجهی داشته و با توجه به موفقیت اکران قسمت دوم در فصل تابستان باید انتظار داشت که علی رغم سخت بودن رقابت در این فصل، جان ویک بار دیگر بتواند تماشاگران بسیاری را به سینماها بکشاند.

 

۱۲.علاء الدین (aladdin)

فیلم علاءالدین aladdin
علاءالدین

کارگردان:۲۴ مه ۲۰۱۹ (۳ خرداد ۱۳۹۸)

تاریخ اکران:گای ریچی (Guy Ritchie)

گای ریچی کارگردانی این فیلم محصول سال ۲۰۱۹ را برعهده داشته و مینا مسعود در نقش علاءالدین و نیومی اسکات بازیگر “پاور رنجرز” (Power Rangers) نقش یاسمین را برعهده خواهد داشت. مسعود و اسکات در این فیلم نقش های اصلی را برعهده داشته و امید است که بازی آن ها موفقیت آمیز باشد.

بازیگران دیگر فیلم عبارت اند از ویل اسمیت در نقش جنی که در گذشته به عهده رابین ویلیامز بود، و مروان کنزاری در نقش جعفر شرور. نسیم پدراد از برنامه “پخش زنده شنبه شب” (Saturday Night Live) نقش ندیمه و سنگ صبور یاسمین را برعهده داشته در حالی که بیلی مگنوسن از فیلم “به‌سوی جنگل” (Into the Woods) نقش عاشق یاسمین و رقیب علاءالدین را ایفا می کند.

 

۱۳.مرد عنکبوتی :دور از خانه (spiderman :far from)

مرد عنکبتوتی دور از خانه
مرد عنکبتوتی دور از خانه

کار گردان :جان واتس

تاریخ اکران:۱۴ تیر ۱۳۹۸ -۵جولای ۲۰۱۹

در فیلم سال ۲۰۱۹ مرد عنکبوتی شاهد ادامه ماجراجویی های تام هالند هستیم که این بار هم او دانش آموز دبیرستان است و همانند فیلم های هری پاتر، به تجربه های او در آنجا پرداخته می شود. فیلم اول در نظر منتقدین و مخاطبین موفق بود و به همین دلیل فیلم دوم همان عناصر موفقیت را تکرار کرده است – از جمله کارگردان فیلم، جان واتس، که با فیلم نامه نویسان فیلم قبلی یعنی جاناتان گلدستاین و جان فرانسیس دالی، همکاری کرده است. بنابراین مشتاقانه منتظریم که در این ماجراجویی همراه هالند باشیم.

با وجود این، فیلم جدید از فیلم پیشین متفاوت خواهد بود. طبق گفته کوین فیج، رئیس استودیوی مارول، در این فیلم مرد عنکبوتی به همراه پتر پارکر و دوستانش به یک سفر تابستانی به دور اروپا رفته و داستان آن وقایع پس از فیلم های “انتقام جویان: جنگ ابدیت” (Avengers: Infinity War) و “انتقام جویان ۴” (Avengers ۴) را نشان خواهد داد.

 

۱۴.اسپین آف سریع و خشن (fast &furious)

اسپین آف سریع و خشن
اسپین آف سریع و خشن

 

کارگردان :دیوید لیچ

تاریخ اکران:۴مرداد ۱۳۹۸ -۲۶ جولای ۲۰۱۹

کمپانی یونیورسال با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در توییتر از آغاز رسمی فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار تابستان سال آینده خبر داده است. در فیلم Hobbs and Shaw قرار است شاهد بازگشت و نقش آفرینی دوباره دواین جانسون بازیگر نقش لوک هابز و جیسون استاتهام بازیگر نقش دکارد شاو باشیم.(سرنوشت خشمگین) هشتمین و آخرین فیلم مجموعه سریع و خشن است که در بهار سال گذشته اکران و موفق شد ۱.۲۳۸ میلیارد دلار در سراسر جهان که شامل ۲۲۵.۷ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱.۰۱۳ میلیارد دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند. در این فیلم شاهد همکاری دو شخصیت هابز و شاو بودیم که همین موضوع باعث محبوبیت این زوج شد. لوک ایوانز، بازیگر نقش اوون شاو (برادر دکار شاو) نیز ممکن است در فیلم Hobbs and Shaw حضور داشته باشد.

 

۱۵.جهش یافتگان جدید new mutants

جهش یافتگان جدید
جهش یافتگان جدید

کارگردان :جاش بون

تاریخ اکران:۱۱ مرداد ۱۳۹۸ – ۲ اوت ۲۰۱۹

فیلمی رو به اکران در سبک ابر قهرمانی و وحشتناک است که بر اساس یک گروه ابرقهرمان نوجوان به همین نام از شرکت مارول کامیکس ساخته شده است این فیلم به عنوان سیزدهمین قسمت در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به شمار می‌رود. این جهش یافتگان از کتاب های کامیک الهام گرفته اند و تماشای همه آن ها در کنار هم، بر روی صفحه سینما می تواند جالب باشد. برخی از این جهش یافتگان عبارت اند از لکه خورشیدی که به گلوله از امواج خطرناک فرابنفش تبدیل می شود، میراژ با توانایی ایجاد وهم و وارلاک با توانایی تغییر شکل. فاکس همچنین برای ایفای این نقش ها از ستارگان بزرگ استفاده نموده است، از جمله: میسی ویلیامز “بازی تاج و تخت”، چارلی هیتون “چیزهای عجیب” و آنیا تیلور-جوی “شکافته”.

 

۱۶.مرد ماه جوزا – gemini man

Gemini_Man
Gemini_Man

کارگردان :انگ لی

تاریخ اکران:۱۲ مهر ۱۳۹۸ -۴اکتبر ۲۰۱۹

طرفداران ویل اسمیت باید در سال ۲۰۱۹ علاوه بر علاءالدین منتظر یک اثر دیگر هم باشند. او در فیلم “مرد ماه جوزا” از انگ لی نقش یک مزدور میانسال را ایفا می کند که تلاش کرده از این حرفه کناره گیری نماید اما مجبور است در مقابل کلنی خود بماند، کسی که از او ۲۵ سال جوان تر بوده و در اوج مهارت هایش است.

۱۷.کشتی جنگل -jungle cruise

jungle cruise
کشتی جنگل

کارگردان :ژاومه کویت سرا

تاریخ اکران :۱۹مهر ۱۳۹۸ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۹)

دیزنی در نظر دارد با تولید فیلم “کروز جنگل” که براساس یکی از جاذبه های پارک دیزنی ساخته شده موفقیت چندگانه “دزدان دریایی کارائیب” (Pirates of the Caribbean) را تکرار نماید.دواین جانسون در نقش جک، کاپیتان کشتی،امیلی بلانت در نقش مسافری به نام لی لی هاتون و جیک جیلنهال هم نقش برادر امیلی را ایفا می کند، آن ها در کنار هم سفری را آغاز کرده تا یک درخت با قدرت شفابخش را بیابند. آن ها در طی این سفر با موانع مختلفی برخورد می کنند، از حیوانات خطرناک دریا گرفته تا خدمه کشتی رقیب از آلمان. شخصیت منفی ادگار رامیرز یکی از تهدیدهای آن هاست و شخصیت منفی و ترسناک جس پلمونز هم همین تاثیر را دارد. پل جیاماتی و کوئیم گوتیه‌رز هم در این فیلم نقش هایی را برعهده دارند.

۱۸.جیمز باند ۲۵ (bond25)شاید یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۹

جیمز باند
جیمز باند

کارگردان :دنی بویل

تاریخ اکران:تاریخ اکران این فیلم ۸ نوامبر ۲۰۱۹ بود که ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ تغییر کرده

اگر شایعات تازه در مورد داستان و موضوع فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) صحیح باشند، پس باید انتظار داشت که جیمز باند را در این فیلم حلقه به دست دید یا حداقل برای مدتی این گونه خواهد بود. از آنجا که دنیل کریگ اخیرا تایید کرد که در فیلم جدید جیمز باند و به عنوان آخرین بازی اش در نقش جیمز باند حضور خواهد داشت، پس تعجبی ندارد که شایعات پیرامون انتخاب بازیگران و داستان از همین حالا شدت گرفته باشد.در این فیلم دنیل کریگ قرار است به صحنه فیلم های جیمز باند بازگردد. اگرچه تا مدت ها مشخص نبود که او در این فیلم حضور خواهد داشت یا خیر، اما او قرار است در این فیلم که گویا آخرین فیلم جیمزباند باشد، حضور داشته باشد اگراز نسل ۶۰یا۵۰ هستید این فیلم میتواند یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۹ برای شما باشد .

۱۹.جومانجی ۳ – jumanji3

جومانجی 3Jumanji-3
جومانجی ۳

کارگردان :جیک کاسدان

تاریخ اکران:۲۲ آذر ۱۳۹۸- ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹

احتمالا فیلم جومانجی ۲ را که با عنوان «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» (Jumanji: Welcome to the Jungle) منتشر شد را دیده‌اید. آن فیلم در عین ساده بودن توانست مخاطبین زیادی را به سینما بکشد و بازخوردهای خوبی نیز دریافت کرد. حال در سال ۲۰۱۹ قرار است شاهد فیلم دیگری از مجموعه خاطره انگیز جومانجی باشیم. هنوز اخبار زیادی از این فیلم منتشر نشده و دقیقا نمی‌دانیم که با چه داستانی و چه بازیگرانی طرف خواهیم بود. احتمالا در آینده نزدیک اخبار بیشتری درباره این فیلم خواهیم شنید.

۲۰.جوخه انتحار ۲ – suicide squad ۲

جوخه انتحار 2
جوخه انتحار ۲

کارگردان :گاوین اوکانر

تاریخ اکران: اعلان نشده

این فیلم دنباله نسخه اول است که با دور هم جمع کردن برخی از پرطرفدارترین شرورهای دنیای دی .سی (دیجیتال کامیکز) خیلی سر و صدا به پا کرد، اما در نهایت بعد از اکران نتوانست توقعات مخاطبین را به جا آورد. حال در نسخه دوم این فیلم که قرار است در سال ۲۰۱۹ اکران شود به نظر می‌رسد ضعف‌های نسخه قبلی رفع شده و شاهد فیلم به مراتب بهتری خواهیم بود.

یکی از هیجان‌انگیزترین شایعاتی که درباره نسخه دوم این فیلم شنیده می‌شود، حضور دواین جانسون (راک) به عنوان شخصیت بلک آدم (Black Adam) در این فیلم است که باید ببینیم حقیقت دارد یا خیر.

۲۱.فصل ۳ سریال چیز های عجیب

چیز های عجیب
چیز های عجیب

تاریخ اکران :تاریخ دقیق هنوز اعلان نشده

کارگردان:برادران دافر- شاون لوی – اندرو استنتون

در سال ۲۰۱۹ شاهد فصل سوم سریال علمی تخیلی نتفلیکس، یعنی “چیزهای عجیب” خواهیم بود که به دلیل استقبال مخاطبین نوشتن آن کمی طول کشید. این فصل برخلاف فصل قبلی که ده قسمتی بود در هشت قسمت ارائه شده و نیروهای شیطانی جدیدی معرفی خواهند شد. یکی دیگر از تغییرات این فصل این است که وقایع آن برخلاف فصل های پیشین در تابستان رخ می دهد.

 

۲۲.انتقام جویان۴ (avengers4)

اونجرز 4
اونجرز ۴

کارگردان: آنتونی روزو و جو روزو

تاریخ اکران:فروردین یا اردیبهشت ۱۳۹۸  آوریل ۲۰۱۹

بعضی از منابع از لو رفتن داستان این فیلم میگویند و بعضی ها از وقوع داستانی شگفت انگیز خبر میدهند . ولی بهترین راه حل ممکن منتظر بودن و لذت بردن از فیلمی که شمارا شگفت زده میکند در جریان دیدن فیلم است .از قسمت های قبلی این فیلم که جوایز بسیاری بردن میتوان شک نکرد که داستانی زیبا و عجیب در انتظار ماست ,ولی باید منتظر تغییر در کمپانی مارول باشیم زیرا هم فیلم های جدیدی از مارول خواهیم دید و هم قرارداد بعضی از بازیگر ها در حال اتمام است پس باید شاهد مرگ هم در این فیلم باشیم پس بیاییم منتظر وقایع این فیلم باشیم تا ببینیم چی پیش خواهد آمد.

۲۳. تاپ گان :تک رو( top gun:maverick )

تاپ گان تک رو
تاپ گان تک رو

کارگردان: جوزف کوشینسکی

تاریخ اکران :۶ تیر ۱۳۹۹ (۲۶ ژوئن ۲۰۲۰) تغییر کرده است

این فیلم دنباله فیلم تاپ گان در سال ۱۹۸۶ است که ژانری درام و اکشن دارد. این فیلم  برای نسل های  ۵۰ میتواند خاطرع انگیز باشد;در این فیلم که تام کروز نیز ایفای نقش خواهد کرد قرار است فناوری های جنگی نسل ۵ را ببینیم در این فیلم میتوان کمی از فیلم های تخیلی در حال حاضر فاصله بگیریم.از بازیگران این فیلم وال کیلمر در نقش تام کازانسکی گاهی دوست گاهی دشمن جنیفر کانلی و تام کروز اشاره کرد.

۲۴.راه رفتن آشفته (chaos walking)

راه رفتن آشفته
راه رفتن آشفته

کارگردانان:تام هولاند ,میکلسن

تاریخ اکران :۱۰ اسفند ۱۳۹۷

فیلمی که کارگردانش داگ لیمن است. اکشن‌ساز درجه یکی که در کارنامه‌اش فیلم «هویت بورن» و «لبه فردا» دیده می‌شود. فیلمنامه‌نویس‌اش چارلی کافمن است. فیلمنامه‌نویس و فیلمساز پیچیده پوچ‌گرایی که «سینکداکی نیویورک» و «جان مالکوویچ بودن» در کارنامه‌اش است. از تلفیق این دو نفر باید شاهد فیلم کنجکاوی‌برانگیزی باشیم. در جهان پساآخرالزمانی که تبدیل به ویرانشهر شده هیچ زنی وجود ندارد. و همه موجودات زنده می‌توانند صدای افکار یکدیگر را از طریق تصاویر، کلمات و صداهایی که نویز نام دارند، بشنوند. فیلمنامه اقتباسی از کتابی به همین نام نوشته پاتریک نس است.کتاب نس در سه جلد است و این فیلم نمایشی از جلد اول است ; احتمالا کافمن در فیلمنامه‌اش رگه‌های عمیق‌تری به آن بخشیده است.

۲۵.آرتمیس فاول

آرتمیس فاول قسمت اول
آرتمیس فاول

کارگردان :kenneth branagh

تاریخ اکرانک:۱۸ مرداد ۱۳۹۸

اکشن ماجراجویانه خانوادگی که رگه‌هایی از فیلم علمی-تخیلی هم در آن دیده می‌شود. آرتمیس فول دوم شخصیت اصلی داستان است. او یک مجرم ایرلندی است که مغز متفکر بسیاری از جرایم محسوب می‌شود. آرتمیس فول یک لپرکان افسانه‌ای را می‌رباید. لپرکان‌ها در افسانه‌های ایرلندی موجودات خیالی هستند با کت‌های قرمز یا سبز که توانایی برآورده کردن سه آرزوی هر آدمی را دارند. او لپرکان را به عنوان غرامت نگهداشته تا سرمایه لازم برای جست‌وجوی پدر گمشده‌اش را پیدا کند. این فیلم نیز برگرفته از کتاب ایون کولفر به همین نام میباشد .

۲۶. مرده ای در نیل

مرده ای در نیل پو آرو
مرده ای در نیل

کارگردان:kenneth branagh

تاریخ اکران:۱۷ آبان ۱۳۹۸

گویا کنت برانا با وجود شکست «مرگ در قطار سریع‌السیر شرق» نمی‌خواهد دست از سر آگاتا کریستی بردارد. «مرگ روی نیل» یکی از مشهورترین رمان‌های آگاتا کریستی است که سال ۱۹۳۷ منتشر شد. یکی از سری داستان‌های هرکول پوآروست که دوباره خود برانا می‌خواهد نقش کارآگاه مشهور را بازی کند. این فیلم در قاهره رخ میدهد . روی کشتی که بر رودخانه نیل در حرکت است و کاراگاه هرکول پو آرو هم یکی از سرنشینان است  مشهور هم یکی از سرنشینانش، یک دختر ثروتمند به قتل می‌رسد و طبعا کارآگاه مشهور می‌خواهد معمای قتل او را حل کند. پوآروی قبلی برانا کمی با تصویری که ما از هرکول پوآرو در ذهن داشتیم، بخصوص با نقش‌آفرینی دیوید ساچت فرق می‌کرد. فانتزی‌تر بود.

۲۷.جنگ ستارگان قسمت ۹

جنگ ستارگان قسمت 9
جنگ ستارگان

کارگردان :آبرامز

تاریخ اکران:۲۹ آذر ۱۳۹۸

یک حماسه فضایی دیگر که دوباره جی.جی آبرامز آن را می‌سازد. کارگردانی که در ساختن فیلم‌های علمی-تخیلی ید طولایی دارد اما نکته‌اش این است که در کارگردانی میراث جورج لوکاس کارش دشوار است. از پس «جنگ ستارگان» قبلی برآمد. این سومین باری است که آبرامز یکی از قسمت‌های سری «جنگ ستارگان» را کارگردانی می‌کند. سال ۲۰۱۵ «نیرو برمی‌خیزد» را ساخت که با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد و دو سال بعد هم «آخرین جدای». جورج لوکاس دیگر هیچ نقشی در این سری جدید «جنگ ستارگان» ندارد و کل سهام کمپانی لوکاس فیلم را به دیزنی فروخت. با این حال آبرامز سعی می‌کند حال و هوای کارهای لوکاس را حفظ کند تا طرفداران «جنگ ستارگان» را راضی نگهدارد. درباره داستان فیلم هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.یک فیلم دیگر که خاطرات نسل های قبل را دوباره زنده خواهد کرد.

سعی کردیم بهترین هارا در این مقاله جمع کنیم لطفا با نظرات و انتقادات خود مارا در راه ارائه خدمت به خودتان راهنمایی کنید

source

source

بارگذاری مطالب مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر برای پایلا
بارگذاری بیشتر برای  سرگرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

همچنین بررسی کنید

کار پر درآمد و راحت با حقوق ثابت

استخدام در پایلا با شغلی پردرآمد(درآمدی راحت تا ۶ ملیون تومان  و بیشتر) و ساعت کاری کم اگر…